Naše projekty

Digitální transformace ve výrobě

Výrobní a informační systém

Pro významnou výrobní firmu jsme vyvinuli rozsáhlý systém, který pokrývá všechny fáze jejich obchodního procesu – od správy zakázek a kalkulace cen přes plánování, řízení a odvádění výroby, až po skladové hospodářství, účetnictví a reporting.

Vzhledem k rozsahu systému jsme zvolili agilní přístup. Ve spolupráci s naším zákazníkem jsme provedli rozsáhlou analýzu většiny procesů, navrhli a zajistili migraci dat z několika dříve používaných systémů. Nově vyvinutý systém našemu klientovi zefektivnil mnoho činností a poskytuje managementu data potřebná pro rozhodování.

Námi vyvinuté řešení je postaveno na technologii ASP.NET a využívá databázi Microsoft SQL Server. Součástí je i multiplatformní mobilní aplikace pro pracovníky skladu.

Technologie: ASP.NET, Microsoft SQL Server, Xamarin, DotVVM, Rabbit MQ, Domain-Driven Design, Azure DevOps

Live streaming

Portál pro online konference

Vyvinuli jsme webový portál pro pořádání online konferencí a eventů. Součástí řešení je komplexní rozhraní pro pořadatele akcí, které zajišťuje prodej vstupenek, fakturaci, e-mailing a správu live streamů. Portál umožňuje účastníkům konference sledovat živé přenosy, účastnit se diskuse a prohlížet záznamy přednášek.

Portál jsme vyvinuli pro potřeby vývojářské konference Update Conference Prague, na jejíž organizaci se podílíme, a která se kvůli pandemii COVID-19 musela kompletně přesunout do online prostředí. Na konferenci pravidelně vystupují desítky speakerů a osobností z .NET komunity z celého světa, kteří tento rok museli přednášet ze svých domovů. Naším úkolem tedy bylo zřídit virtuální studio a zajistit režii a moderování živých přenosů.

Řešení je možné použít pro zajištění libovolné online konference.

Technologie: Azure Media Services, .NET Core, DotVVM, Microsoft SQL Server, LiveStream Studio